ELBİSTAN:
Elbistan'da Kaçak Akaryakıt ve Sigara Operasyonu
Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde, İlçe Emniyet Müdürlüğünün düzenlediği operasyonda  3 bin 500 litre kaçak akaryakıt ele geçirildi.

Elbistan İlçe Emniyet Müdürlüğü KOM Grup Amirliği tarafından Kaçakçılık ile Mücadele kapsamında yapılan çalışmalarda, Orhangazi mahallesindeki bir işyerinde ve bu işyerinin önünde bulunan bir kamyonda yapılan aramalarda yaklaşık 3500 litre menşei belli olmayan, faturası veya herhangi bir belgesi ibraz edilemeyen akaryakıt ele geçirildi ve iki şahıs hakkında yasal işlem başlatıldı.

Öte yandan Elbistan İlçe Emniyet Müdürlüğü KOM Grup Amirliği tarafından Sigara Kaçakçılığı ile Mücadele kapsamında yapılan çalışmalarda, Nurhak İlçe Emniyet Amirliği önünde yapılan uygulama neticesinde; durumundan şüphelenilerek durdurulan bir araçta, yapılan aramada 2000 paket Prestige marka gümrük kaçağı sigara ele geçirildi ve üç kişiye yasal işlem uygulandı.
Ayrıca yine Elbistan KOM Grup Amirliği görevlilerince Pınarbaşı Caddesi üzerinde durumundan şüphelenilerek durdurulan bir araçta yapılan incelemede çeşitli markalarda 2597 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi ve bir kişiye de yasal işlem yapıldı


MarasHaberi.Com


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder IP Adresiniz kayıt altına alınacaktır.
Yazılanlardan yasal olarak sorumlu tutulursunuz.
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Elbistan Devlet Hastanesi'nde, yangın tatbikatı
Kahramanmaraş'taki Elbistan Devlet Hastanesi'nde acil durum ve yangın tatbikatı yapıldı. Tatbikat büyük...

Haberi Oku