ÖZEL HABER:
Pazarcık'ta 10 Kişiye Mezar Olan Yol Nihayet Yapılıyor
Pazarcık-Gölbaşı arasında 10 yıldan beri tamamlanamayan ve geçtiğimiz Şubat Ayında 10 kişiye mezar olan yol, nihayet yapılıyor.


2 Şubat 2013 tarihinde Pazarcık-Gölbaşı karayolu Haydarlı mevkiinde, yolun dar olması nedeniyle bir dolmuş, kamyonun altında kalarak çoğunluğu öğrenci olan 10 vatandaşımız feci şekilde can vermiş 5 vatandaşımızda yaralanmıştı.


Kazanın ardından Kahramanmaraş yerel basını olayı sıradan bir trafik kazası şeklinde ele almış neredeyse geçiştirmişti. Ancak bu kaza sürücü hatası ile açıklanabilecek bir kaza değildi.


MarasHaberi.Com olarak kazanın ardından ilgili neredeyse tüm kurum, kuruluş ve kişilerle iletişime geçtik ve yolun bir an önce tamamlanması gerektiğini ifade ettik. Yol yapım çalışmalarının da bir an önce başlatılması ve en kısa sürede tamamlanması için çok sayıda haber yaparak konuyu canlı tutmaya çalıştık.


Nitekim çabalarımız sonuç verdi ve Kazanın gerçekleştiği Pazarcık-Gölbaşı karayolunun 5 kilometrelik yapılmayan bölümünde bu günlerde yoğun bir çalışma yürütülüyor. Köprüler, dolgu alanları ve genişletme çalışmaları yapılıyor.


MarasHaberi.Com


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder IP Adresiniz kayıt altına alınacaktır.
Yazılanlardan yasal olarak sorumlu tutulursunuz.
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Güvenilir Ukash ve AstroPay Satın Al
Gelişmiş alt yapısı sayesinde tüm dünya’da etkin olarak kullanılmakta olan ön ödemeli kartlar ülkemizde...

Haberi Oku